Sektörde uzun yıllardır farklı alanlarda deneyim sahibi olan ekibimizin 2020 senesinde izmir’de kurduğu Medisolaris, bir yerli implant markası olarak piyasa ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Pratik ve yenilikçi çözümler üretmek için yola çıkan firmamız, sektörün her alanındaki ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip doğru yerde doğru ürünü sunarak, kaliteyi ön planda tutmayı amaçlayan bir prensip benimsemektedir.

Yüksek teknik bilgisini uzman satış yetenekleriyle birleştiren ekibimiz, rekabetçi ve yenilikçi fikirlerle kullanıcı isteklerini en iyi şekilde anlayıp, yüksek kalitede hizmet sağlamaktan mutluluk duymaktadır.

Medisolaris olarak vizyonumuz üstün teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak tasarladığımız yerli implantlarımızla Türkiye’de ve dünya çapında tüm hastaların tebessümlerine katkıda bulunmaktır.

Sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörümüzde lider bir kuruluş olma hedefindedir.

Medisolaris olarak misyonumuz üstün teknolojik alt yapı imkanlarınız ile kalite sınırları içinde esnek üretim anlayışı geliştirerek yerli üretime katkı sağlayarak hekimlerimize pratik çözümler sunmaktır.